شهناز حق شناس

سالن زیبایی شهناز حق شناس، ارائه دهنده مدرن ترین خدمات زیبایی و سلامت پوست و مو، دارای کادر حرفه‌ای و مجرب در انواع شاخه های زیبایی همچون گریم تخصصی عروس، میکاپ محفلی، شینیون، ناخن آرایی و رنگ و لایت است.

جستجو
 

وبلاگ

z

ترفندهای زیبایی

ترفند زیبایی

به روزهایی برگردیم که مردم در مقایسه با امروز ما، گزینه های زیادی بعنوان محصولات آرایشی نداشتند و مجبور بودند خودشان آنها را درست کنند. بجای پرداخت هزینه های زیاد برای حل مشکلات زیبایی تان، راه حل چشمان پف کرده یا موهای نازکتان، شاید در قفسه یا کیفتان باشد.

خیره شدن به رایانه برای ساعات طولانی، مخصوصا در اواخر شب، می تواند باعث ایجاد پف و ورم در چشم ها شود. کیسه های چای آرامش بخش ارل گری که در کمدتان دارید فقط تشنگی شما را برطرف نمی کنند، بلکه بخاطر خواص ضد محرکشان، می توانند به چشمهای خسته نیز کمک کنند!

روغن زیتون فقط یک ماده ی آشپزی سالم و خوشمزه نیست، بلکه یک مرطوب کننده ی عالی است و می تواند موهای مرده و نازک شما را با طراوت کند. روغن زیتون، از اسیدهای چربی ساخته شده است که بدنه ی اصلی موی شما را می پوشاند و می تواند مو را سالم نگه دارد و در برابر انواع آسیب ها از آن محافظت نماید.
این را امتحان کنید:نصف فنجان روغن زیتون را بمدت 10 ثانیه در مایکروویو بگذارید، به اندازه ای که گرم شود نه خیلی داغ. آن را بطور کاما روی موهایتان بمالید و بگذارید 20 دقیقه بماند. سپس بطور معمول موهایتان را شامپو بزنید. فقط توجه کنید که شاید بیشتر از یکبار شستشو لازم باشد. در آخر موهای شما نرمتر و درخشانتر خواهند شد!

 

خیلی اوقات برای اینکه از شر پوست های خشکتان خلاص شوید، به یک اسکراب صورت لوکس نیاز ندارید. یک ماده ی معمولی که در آشپزخانه دارید، یعنی همان شکر، از آنجایی که می تواند رطوبت را در خودش نگاه دارد، می تواند چیزها را می تواند یک لایه برداری عالی انجام دهد.
این کار را امتحان کنید:به تناسب دو بخش شکر ارگانیک را با یک بخش روغن نارگیل یا زیتون مخلوط کنید. مخلوط را به نرمی روی صورت مالش دهید، سپس با آب گرم آبکشی کنید. شما می توانید از این ترکیب برای درمان لب های ترک خورده و خشک نیز استفاده کنید.

نظرتون رو بنویسید

a