شهناز حق شناس

سالن زیبایی شهناز حق شناس، ارائه دهنده مدرن ترین خدمات زیبایی و سلامت پوست و مو، دارای کادر حرفه‌ای و مجرب در انواع شاخه های زیبایی همچون گریم تخصصی عروس، میکاپ محفلی، شینیون، ناخن آرایی و رنگ و لایت است.

جستجو
 

وبلاگ

e

پوست پاک و زیبا

دچار وحشت نشوید ، اما احتمالاً باعث پیشرفت نیروهای خود می شوید. این توده عظیم فقط به واقعیت آشکار نشده است – این نتیجه یک قلم مو آرایش نشده ، یک واکنش آلرژیک ، یک بالش کثیف است ، لیست ادامه می یابد و ادامه می یابد. بنابراین برای کمک به شما در کاهش عوامل ایجاد کننده جوش از زندگی شما ، همه بهترین و ساده ترین روش ها را برای اطمینان از شفاف ماندن پوست شما جمع آوری کرده ایم.

 

1. همیشه قبل از خواب صورت خود را بشویید. شستشوی دانه های روز نیست؟ شما خواهان یک برک آوت هستید. در هنگام خستگی بیش از حد شب ، دستمال مرطوب کننده را روی شبانه خود نگه دارید.

2. از کمبود تحرک خودداری کنید. صورت خود را به مدت 30 تا 45 ثانیه با مقدار شستشوی صورت بشویید. به همین دلیل طول می کشد تا پوست و روغن شما از بین نرود.

3. ملایم باشید. مالیدن خیلی سخت پوست را خشن و قرمز می کند. با چهره خود نجنگید. از اسکراب های خشن و حتی لباس های شسته شده پرش کنید ، که می تواند خیلی روی صورت شما خشن باشد و باعث تحریک شود. اگر از دستان خود استفاده می کنید (اگرچه من به جای آن یک برس تمیز کننده را توصیه می کنم ، شماره 7 را ببینید) ، مطمئن باشید که آنها تمیز هستند ، یا خاک و روغن ایجاد کننده آکنه را دقیقاً بر روی صورت خود منتقل خواهید کرد.

4. از یک برس تمیز کننده استفاده کنید. بیایید واقعی باشیم ، شما فقط نمی توانید درون انگشتان خود حفره های ریز و درشت نوجوان را تمیز کنید. یک برس براق کننده موهای ریز و درشتی دارد که در واقع می تواند داخل آن شود تا بتواند از پوست شما آهک جدا شود. به من اعتماد کن ، هر روز از این مورد به طور کامل در تمام صورت استفاده کن و طی هفته متوجه تغییراتی در پوست خود بشی.

نظرتون رو بنویسید

a