شهناز حق شناس

سالن زیبایی شهناز حق شناس، ارائه دهنده مدرن ترین خدمات زیبایی و سلامت پوست و مو، دارای کادر حرفه‌ای و مجرب در انواع شاخه های زیبایی همچون گریم تخصصی عروس، میکاپ محفلی، شینیون، ناخن آرایی و رنگ و لایت است.

جستجو
 

وبلاگ

شاد باش، همین لحظه زندگی توست

— حکیم عمر خیام

روزی حکیم عمر خیام از گوشه نشینی و حال مستی خود خسته می شود و در صدد بر می آید این حال را تغییر دهد.صبحی بهاری از خلوت خود خارج شد و مسیر در پیش گرفت به سمت کوهی که در نزدیکی ولایت بود راهی شد. در راه به تخته سنگی رسید و از خستگی بر روی آن نشست و همینطور که به پیرامون خود نگاه می کرد چند قدم جلو تر درخت سیب زیبایی رخ نمایی می کرد در زیر درخت سایه بانی و چمنی در کنار درخت گذر آبی زلال و بر آرامش آنجا بلبلی مستی می کرد حکیم عمر خیام تا با این منظره مواجه شد اندیشه ای کرد که من بروم وبا جامم برگردم واز این فضای دلنشین لذتی ببرم پس راه آمدن در پیش گرفت و برگشت تا وسایل عیش و نوش خود را فراهم کند. بعد از ساعتی باز گشت و تخته سنگی برای جامش اختیار کرد و بر روی آن گذاشت در حال و هوای خود بود که ناگهان بادی وزید و جای باده را انداخت و شکست. حکیم عمر خیام رو به آسمان کرد و گفت؟

ابریق می مرا شکستی ربی            بر من در عیش را ببستی ربی

من می خورم و تو می کنی بد مستی               خاکم به دهان مگر تو مستی ربی

و به کنار رودخانه رفت تا دست و روی خود را بشوید و مسیر بازگشت در پیش گیرد که در آب جوی رخ خود را نظاره کرد و دید نیمی از صورتش سیاه شده این بار عاجزانه رو به آسمان کرد و گفت ؟

ناکرده گنه در این جهان کیست بگو      آن کس که گنه نکرده چون زیست بگو 

من بد کنم و تو بد مکافات دهی        پس فرق میان من و تو چیست بگو 

و چون این گونه عاجزانه از خداوند متعال پوزش طلب کرد خداوند رحمان و رحیم به او نظری کرد و رویش را دوباره سفید کرد. همیشه به دل از کسی که ناراحتش کردید عذر خواهی کنید نه از میمیک صورت تا از ذهنش پاک شود

نظرتون رو بنویسید